Zdravá "DETOX" zmrzlina s Blendeou

Potrebujeme:

2 banány (200g)

3-4 kiwi (250g)

1 zrelé avokádo (vylúpané 130g bez kôstky)

50ml kokosové mlieko

šťava z 1 limetky

1 - 3 ČL Blendea .. Čo to je ? Čítaj ďalej, dozvieš sa viac :)

Postup:

Všetky ingrediencie spolu vymixujeme a dáme chladiť na 3-4 hod do mrazničky :) Ak máš rád sladké zmrzliny, tak odporúčame pridať domáci med podľa chuti, ale zmrzlina bola úžasná aj bez neho :) Taká akurát osviežujúca ;-) Čím viac Blendei pridáme, tým bude mať zmrzlina sýtejšiu zelenú farbu. Nižšie nájdeš videorecept a nutričné hodnoty zmrzliny.

Čo je to Blendea ?

Blendea je výživový doplnok, ktorý by si mal človek, čo sa zaujíma o zdravú stravu alebo cvičenie zadovážiť skôr ako protein. Hlavne by sme ho odporučili ľuďom, ktorí sa snažia očistiť a detoxikovať svoje telo, majú nízky príjem vitamínov i minerálov a málo energie, prípadne pociťujú únavu už od rána.

S čím mi Blendea pomôže ?

Blendea sa môže pýšiť skvelým zložením, pretože obsahuje zmes zeleného jačmeňa, chlorelly, spiruliny a mladej pšenice.Tieto 4 superzložky pomáhajú s: trávením, pomáhajú očistiť a detoxikovať telo, dodávajú veľa energie, posilňujú imunitu, znižujú cholesterol v krvi, podporujú regeneráciu buniek, bojujú proti zápche, spomaľújú starnutie, zmierňujú zápaly, pomáhajú pri kožných problémoch a srdcových ochoreniach... Je toho ešte dosť :)

Z vlastnej skúsenosti ho môžem odporučiť ľuďom, najmä ženám, ktoré potrebujú upraviť pleť - mne to pomohlo, ale vyvážená a upravená strava je nutnosť. Tak isto nám jedna lyžička denne dodala obrovské množstvo energie - to sme spozorovali už od začiatku, niekto dokonca vymenil rannú kávu za túto zelenú bombu. Myslím, že je to vynikajúce aj pre tých, ktorí kávu nepijú a potrebujú nakopnúť :)

Viem, čo si kupujem

Príjemne nás prekvapil aj certifikát o zdravotnej beznečnosti, ktorý potvrdzuje kvalitu a obsah udávaných zložiek. Tak sa nemušíš báť, že tento produkt bude obsahovať len stopové prvky spomínaných živín.

Na čo všetko môžem Blendeu použiť ?

Využitie môže byť všestranné, blendeu môžeš pridať do svojho obľúbeného smoothie, raw koláčov, nepečených dezertov alebo zmrzliny, tak ako my. Dokonca niektoré dievčatá si z nej spravili prírodnú masku na tvár.

Aké má Blendea nevýhody ? Ak nejaké má :)

Blendea je super, ale nesmieme zabudnúť spomenúť aj niektoré nevýhody. Pri naberaní si nesmieš kýchnuť, inak to máš v celej kuchyni :D A teraz vážne, pomer cena a balenie. Balenie je menšie, tak sa musíš určite predzásobiť viacerými baličkami, pretože sa to celkom rýchlo spotrebuje, hlavne ak to používaš aj do rôznych jedál a dezertov (samozrejme, to nie je nutnosť) Druhá vec je chuť, na ktorú si musí človek zvyknúť. Nie každý to dokáže vypiť len s vodou, ale my sme s tým nemali najmenší problém a po prebudení sme sa dokonca na to tešili :)

Kde môžem Blendeu kúpiť?

Ak sa rozhodneš vyskúšať tento produkt, viac informácií a svoje balenie si objednáš tu https://www.blendea.cz (bez problémov aj na Slovensko) Po otestovaní sme Blendeu nakúpili aj rodičom a určite ak by bol produkt lacnejší, našiel by si každodenné uplatnenie v našom stravovaní.

Sleduj video nižšie :P + nutričné hodnoty


nutričné hodnoty100mlcelá zmrzlina
Kcal94664
Bielkoviny1,18
Sacharidy10,674,6
Tuky 535,4

*Nutričné hodnoty sú bez kornútku

Čo tak skúsiť čokoládové smoothie s chilli ? Recept nájdeš v tomto linku https://www.blendea.cz/cokoladove-smoothie-s-chill... :)

Viac receptov s blendeou nájdeš tu https://www.blendea.cz/category/blog/ :)

Páčil sa? Tak zdieľaj článok na Facebooku :)

Komentáre