TIP NA ZÚŽENIE PÁSU - OLDSCHOOL VAKUUM
  • Jeden z najefektívnejších cvikov zo starej školy, na ktorý sa pri budovaní pekného brušného svalstva zabúda
  • Veľmi efektívny na zužovanie obvodu pásu, vybudovanie plochého brucha
  • Na precvičenie nepotrebuješ žiadne pomôcky a prakticky ho môžeš cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek
  • Samozrejme cvik bude mať viditeľné účinky len ak budeš držať vyváženú stravu, ale v kombinácii so stravou čakaj výsledky už po 3 týždňoch.

Je cvik vhodný aj pre ženy ? SAMOZREJME!

Cvik je určený pre obe pohlavia, ženám to môže pomôcť v boji s vydutým bruchom. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, pri držaní stravy už po 2 týždňoch som videla výsledky a hlavne som mala v pokoji plochšie bruško. Vždy som mala problém s vydutejším bruchom, často som ho musela "sťahovať", aby som sa cítila dobre :) Teraz po cca 3 týždňoch pravidelného trénovania vákuum sa mi bruško poriadne stiahlo. Určite s tým nekončím a teším sa na ďalšie výsledky po dlhodobom trénovaní a odporúčam to aj TEBE! :)

Návod:

cviksériekoľkokrát za deň:
vakuum3x 15 sekúnd 3-4x denne

TIP: Ak sa ti možno zdá, že to môže byť otravné, cvičiť tento cvik 3-4x do dňa, ver mi, ubehne to ako voda. Jedno cvičenie ti zaberie ani nie 1 minútu a môžeš ho cvičiť kdekoľvek. Dokopy to je cca 4 minúty denne! Super, nie? :)


Naše kuchárky

Potrebuješ inšpiráciu v kuchyni?
Vyber si jednu z naších zdravých kuchárok. V sladkej kuchárke nájdeš 100 FIT receptov na tie najchutnejšie maškrty zatiaľ čo v slanej kuchárke nájdeš zdravé exotické recepty z ciest. Vyber si jednu a zisti viac.

Páčil sa vám náš článok? Tak ho zdieľaj.

Facebook Twitter E-mail