Patris a jej premena zo 73kg na 60kg

Kniha Naše zdravé sladkosti

Premena...asi teraz čakáš návod ako na to, tajomné tipy ako sa mi to podarilo...Týmto článkom by som skôr chcela poďakovať mojej nekonečnej opore a hlavne odkázať všetkým ženám, ktoré sú so sebou nespokojné, aby sa najprv naučili milovať samú seba.

Keď človek stretne "dokonalého" človeka, ktorý ho má rád takého aký je, dostal to najväčšie šťastie v živote a viac si nemusí priať. Vždy som riešila svoju postavu, formu-neformu, nechcelo sa mi držať stravu, chvíľu dieta, potom vypekanie koláčov :D :)

A nevedela som sa dostať do svojho režimu. Potom príde človek, vysekaný krásny chalan, ktorý pracuje ako fitness tréner. Môže mať pri sebe najkrajšie modelky, ale on vám povie, že ste pre neho najkrajšia práve vy, miluje vás za to aká ste, aj za nedostatky.. To je asi to najkrajšie, čo vám môže priateľ povedať..... Od toho momentu som prestala všetko riešiť...

A už to išlo samo, spoločné tréningy, spoločné výjazdy na zmrzlinu, ale aj spoločné zdravé varenie, šaláty, steaky, zdravé koláče. Jeden druhého sme ťahali hore a toto je výsledok.

Týmto chcem odkázať všetkým ženám, dievčatám, mamičkám, ktoré sa nemajú radi za to, ako vyzerajú: "Začni sa mať rada, za to aká si, si jedinečná, každá má svoje výnimočné vlastnosti! " Keď človek začne pozitívne myslieť, všetko sa začne meniť. Niekedy práve vďaka nadváhe spoznáme charakter človeka. Zlato, ďakujem ti, že si taký skvelý a teším sa na dnešný tréning, chrbát, biceps :)


S láskou Patris <3

Páčil sa? Tak zdieľaj článok na Facebooku :)

Komentáre

Kniha Naše zdravé sladkosti