Kto sme

Ahooj, voláme sa Patris a Stanley a sme obyčajní zaľúbení ľudia, ktorí milujú cestovanie, zdravý životný štýl, jedlo a pohyb.

Nielenže nás spája láska jeden k druhému, ale aj láska k športu a k vareniu. Cestovanie je skvelá vec na poznávanie a objavovanie nových chutí, preto sa inšpirujeme svetom a tvoríme autentické zdravé kuchárky.

Cestovatelia, fitnessáci, influenceri, blogeri, kuchári...? Jednoducho sme Patris a Stanley a snažíme sa plniť si sny bez ohľadu na to, aká dlhá cesta k nim vedie. Odkedy sme začali cestovať sa náš pohlaď na svet zmenil o 180 stupňov. Snažíme sa veci vnímať s nadhľadom, byť vďační za každý jeden moment, užívať si každý deň naplno a najmä robiť to, čo nás nesmierne baví a napĺňa. Či už vytváranie kuchárok, fotenie jedál, cestovanie, ochutnávanie, posielanie balíkov, komunikácia s vami - to všetko robíme s láskou. Okrem toho milujeme dokumentovanie zážitkov na cestách, o ktoré sa delíme s viac ako 80 tisícovým publikom na sociálnych sieťach a sme veľmi radi, že aj vás naša cesta baví a inšpiruje k zmene života.

DO VŠETKÉHO DO ČOHO SA SPOLOČNE PÚŠŤAME, VKLADÁME SVOJE SRDCE, ENERGIU A VÁŠEŇ.

Fotografka, CEO We Lift Together, Snúbenica, atď

Patris

"Minulosť už nezmením a budúcnosť vytváram tým, čo robím v prítomnosti. Preto sa snažím žiť naplno."

Rada cestujem, unášam Stanleyho do Ázie alebo kdekoľvek, kde nájdem lacné letenky a potom ho prehováram na samé vraj "blbé" nápady a výlety. Okrem toho milujem fotenie, dokumentovanie dobrodružstiev, zbieranie zážitkov, ochutnávanie nových jedál, vytváranie receptov a túto prácu. Cestovanie sa stalo neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Stojím za všetkými fotografiami na tomto projekte.

Videotvorca, Snúbenec, atď

Stanley

"V živote nastanú rôzne situácie. Dobré, či zlé. Záleží len na tom, ako sa k ním postavíš."

Mám rád kvalitnú kávu, ktorú si môžem vychutnať v kľude, aspoň dovtedy dokým Patris nenaplánuje ďalšie šialené dobrodružstvá. Bez cvičenia a zdravej stravy si neviem predstaviť život, preto už cvičím viac ako 16 rokov. Okrem cvičenia a varenia proteinových receptov, natáčam a vytváram videá z našich ciest, ktoré rozprávajú naše autentické príbehy zo sveta.

Naše premeny

Ako sa nám zmenil život

Premena Patris

Detail premeny

Premena Stanley

Detail premeny