O nás

Ahooj, voláme sa Patris a Stanley a sme obyčajní zaľúbení ľudia z mäsa a kostí, ktorí sú posadnutí jednou obrovskou vášňou - fitness. Nielenže nás spája láska jeden k druhému, ale aj láska k športu. Sme ako také pojašené dvojičky, ktoré radi spolu varia, vymýšľajú zdravé recepty, samozrejme spolu cvičia a bláznia sa.

Obaja sme zástancovia názoru, že všetko sa dá robiť s úsmevom na tvári, aj dokonca nejaké “prekliate chudnutie, varenie alebo cvičenie” Síce pre nás sú toto obrovské záľuby, no radi by sme ti ukázali, že aj zdravá strava nemusí byť nudná, cvičenie nemusíš absolvovať len so slúchadlami na ušiach a možno si vďaka cvičeniu nájdeš lásku svojich snov tak ako my :) Recept ako si nájsť lásku bohužiaľ nemáme, ale ak už svoju polovičku máš, nesmieš si nechať ujsť zaujímavé tréningy pre dvojce a tak možno prestaneš vo fitku používať ťažké železné kotúče bez duše :)

Obaja do každej jednej fotky, receptu či tréningu vkladáme svoje srdce a dúfame, že si to zamiluješ minimálne tak ako my! <3

PREMENY:

Patris - viac sa dočítaš TU

"Týmto chcem odkázať všetkým ženám, dievčatám, mamičkám, ktoré sa nemajú radi za to, že majú nadváhu a nenávidia svoje telo. Nauč sa milovať samú seba, každá z nás je svojím spôsobom výnimočná žena s neobyčajnými vlastnosťami. To, že je človek chudý, tučný alebo vyšportovaný z nás ešte nerobí dobrého človeka. Prestaň riešiť váhu, začni myslieť pozitívne a ver, že pozitívna myseľ urobí s tvojim telom zázraky! :)"

Stanley a jeho dlhoročná cesta - viac sa dočítaš TU

"Ak robíš to, čo ťa napĺňa a nadovšetko baví, či chceš alebo nechceš, stane sa to tvojou súčasťou. Teraz už cvičím takmer 15 rokov (v mojom prípade už polovicu života) a neviem si bez tréningov život ani predstaviť. Dlhé roky som sa fitnessu venoval sám, 5 rokov som dokonca cvičieval v domácich podmienkach – zalezený ako krtko :D. No mal som to šťastie, že som stretol niekoho, kto zdieľa rovnakú vášeň ako ja a naša spoločná „posadnutosť“ dala môjmu životu nový rozmer."