Každá žena by chcela mať prirodzene krásny zadok. Pevný, vytvarovaný, guľatý, bez celulitídy a zbytočného tuku. Čo ak ti dáme návod, ako môžeš obzvláštniť svoj rutinný tréning zaujímavými cvikmi s partnerom ? Výhodou trénovania s partnerom je, že pôjdeš až za svoje hranice. Niekedy nie sme na seba dostatočne prísni a nedokážeme napredovať, lebo v tom najlepšom skončíme. Dôležité sú posledné opakovania, keď to bolí, páli, myslíme si, že viac opakovaní nezvládneme a v tom tvoj sparing na teba zahučí "dáš to, poď ešte 3!" a ty to fakt dáš :) Takto krásne môžeš napredovať raketovým tempom a pri vhodnej strave uvidíš výsledky čoskoro :) Okrem toho, že to posilní váš vzťah, dôveru, sparing partner bude na teba hrdý a ty budeš spokojná, ako dokonale si dokážete pomôcť aj vo fitku <3

CVIK série / opakovania
Drep na 1 nohe 4x15 (dokopy 4x30 na obe nohy)
Drep s kettlebellom 4x15-20
Výpady s výskokom 4x20
Hip thrust 4x12
Nordic curls 4x15
Oslie výpony 4-6x20

Drepy s partnerom - Baby pozor, aby ste neboli príliš odvážne a neprišli tak ku zraneniu ;-) Sama som nešla dostatočne nízko a lepšie by som to precítila, ak by som šla nižšie, ale aj toto sa ráta ako dostatočný podnet pre svalový rozvoj.

Pravideľne to v tréningu nemám, pretože "živá" váha je podstatne náročnejšia ako činka na chrbte :) Každopádne chcela som si vyskúšať, aké to je, keď Stanley so mnou drepuje :P

Pred tréningom sa nezabudni dostatočne rozcvičiť a zahriať. My začíname tréning 10-15 min. na stacionári a následne pokračuje rozcvička. Až potom sa pustíme do tréningu nôh, kde pred každým cvikom zaraďujeme 1-2 rozcvičovacie série s menšími váhami. Prestávky medzi sériami maj do 60 sekúnd a medzi cvikmi do 2 minút.

Naše kuchárky

Potrebuješ inšpiráciu v kuchyni?
Vyber si jednu z naších zdravých kuchárok. V sladkej kuchárke nájdeš 100 FIT receptov na tie najchutnejšie maškrty zatiaľ čo v slanej kuchárke nájdeš zdravé exotické recepty z ciest. Vyber si jednu a zisti viac.

Páčil sa vám náš článok? Tak ho zdieľaj.

Facebook Twitter E-mail