Minulý víkend presne pred týždňom sa konal netradičný krst obľúbenej knihy Naše zdravé sladkosti. A prečo netradičný ? Pretože sme sa zhodli, že fitness centrum bude to najlepšie miesto na krstenie, pretože sa tu cítime ako doma. Vybrali sme priestory nádherného gymu v areáli eXtreme parku v Žiline.

Celý deň krstu bol pre nás veľmi hektický, pretože sme všetky koláčiky a dobroty vlastnoručne pripravovali do neskorého rána, ale napriek tomu sme si to riadne užili. Dali sme si neskutočne záležať, tak dúfame, že nikto neostal hladný a naplnil svoje brušká našimi maškrtami :)

Na fotke je Ferrero rocher bez múky, Krtkova torta bez múky a neodolateľná domáca nutela. Ďakujeme PD Flora, za krásne kvietky, ktoré zdobili naše dezerty. Na Facebooku ich nájdeš pod názvom Jedlé Kvety :) V pozadí su domáce palacinky s ovocím.

Ako krstnú mamu sme si vybrali nádhernú bikini fitnessku Tímeu Trajteľovú, ktorá za nami cestovala so svojou polovičkou z ďalekej Prahy. A prečo práve ju ? Odkedy sa poznáme, vlastne odkedy sme so Stanleym začali vytvárať "We Lift Together" nás veľmi podporovala v pečení zdravých koláčikov a my si to doteraz vážime. Knihu sme krstili ovsenými vločkami, pretože je to jedna z najčastejších ingrediencií v knihe a jednoducho na zdravé pečenie je to super náhrada klasickej múky a tak isto sa dá z vločiek vykúzliť veľa chutných receptov.

Na krste sa objavilo niekoľko úspešných blogerov i fitnessiek, ako napíklad PRO bikini Sabina Pleváková, Zuzka Kardošová, Lucka Kristová, Nikoleta Šubová a z blogeriek nás prišli podporiť Fit Sandruš, Saja Frey a ďalší super hostia. Týmto by sme Vám všetkým chceli zo srdca poďakovať, že sme mali možnosť spoločne uviesť knihu do života a osláviť to zdravými dezertami z knihy. Sme radi, že sme si mohli s Vami pokecať a spoločne zdielať túto výnimočnú udalosť :)

Po krste nasledovala autogramiáda, dych vyrážajúce vystúpenie od Acro duo Žilina - akrobatickej dvojce, ktorá robí originálne vystúpenia po celom Slovensku. Po vystúpení sme sa presunuli do Reštaurácie HU:MAN (stále v areáli eXtreme parku), kde na nás čakal vynikajúci zdravý obed. Obed sme zakončili opäť našim dezertom z knihy, zatiaľ najobľúbenejším a najchutnejším nepečeným koláčom - Maxi Kráľovskou tortou, ktorú sme vymysleli preto, aby sme všetkým milovníkom Kinder Maxi Kingu našli zdravú variantu a mohli maškrtiť zdravo bez výčitiek. Prišlo nám obrovské množstvo správ a fotiek od fanúšikov, ktorí si tortu neuveriteľne pochvaľujú a tak isto aj naši hostia ho hodnotili na výbornú.

Nenechali sme nič na náhodu a pozitívna atmosféra a spätná väzba nás doslova zahriali pri srdci, pretože sme si osobne nechali záležať na každom jednom detaile i každom zákusku. Jednoducho bola to výnimočná udalosť, na ktorú budeme všetci ešte dlho a v dobrom spomínať :)

Ak sa chceš dozvedieť ešte viac a ako to vyzeralo v backstage, sleduj naše pripnuté príbehy na instagrame: https://www.instagram.com/welifttogether_com/ (na mobile)

Sleduj video z krstu:


Fotogaléria:

Celú akciu moderovala šikovná Michaela Kicková, bez ktorej by sme to tak profesionálne nezvládli, za čo jej veľmi ďakujeme :)

Ak sa chceš o knihe dozvedieť viac - klikaj tu

Katka a Miro z Acro Duo Žilina, na instagrame ich nájdeš pod názvom @provokin__acro

Naše kuchárky

Potrebuješ inšpiráciu v kuchyni?
Vyber si jednu z naších zdravých kuchárok. V sladkej kuchárke nájdeš 100 FIT receptov na tie najchutnejšie maškrty zatiaľ čo v slanej kuchárke nájdeš zdravé exotické recepty z ciest. Vyber si jednu a zisti viac.

Páčil sa vám náš článok? Tak ho zdieľaj.

Facebook Twitter E-mail