V knihe Potulky za zdravou kuchyňou ťa čaká

1

84 originálnych zdravších receptov vrátane thajských, srílanských, vietnamských, ale i slovenských receptov + recepty zo sveta, ktorými sme sa inšpirovali napríklad v Taliansku, Grécku, Malajzii, či na Bali.

2

Recepty zo Sri Lanky, Vietnamu, Thajska, rôzne inšpirácie z ciest po JV Ázií, ale aj recepty z našeho krásneho Slovenska


3

Rok a pol na cestach - Obaja sme predali svoje materiálne veci a spoločne sa vydali do sveta za dobrodružstvom, aby sme spoznávali nové kultúry, učili sa z nich a my vám teraz prinášame autentické recepty, ktoré sme upravili do zdravšej podoby.

4

Pozor, toto nie je len ďalšia obyčajná kuchárka, ale kniha, za ktorou stojí neuveriteľný príbeh s nespočetným množstvom zážitkov. S našou knihou sa nikdy nebudete nudiť. Konečne objavíte nové inšpirácie na zdravšie recepty, objavíte nové exotické chute, z ktorých vám explodujú chuťové poháriky a naučíte sa variť autentické jedlo.

5

Opäť sa s nami vydáte na cesty, pretože sme presvedčení, že s touto knihou budete cestovať priamo vo vašej kuchyni. Aby toho nebolo málo kniha vám prináša zdravé, proteinové varianty úžasného slovenského jedla. Chutné ako od babičky, no menej kalorické.

Neveríš?

Zakladatelia "WLT" vysvetlia

Milujeme cestovanie a o to viac milujeme zdravé jedlo. Tak sme sa rozhodli, že to spojíme. Fanúšikovia na sociálnych sieťach nás bombardovali, aby sme vytvorili druhú knihu so slanými receptami a my sme to zobrali vo veľkom štýle. Predali sme svoje materiálne veci, nasadli do lietadla smer Bangkok a naša cesta sa mohla začať. Viac vám prezradíme až v knihe.

Kniha Potulky za zdravou kuchyňou

Kúpiť

Čo ti kniha prinesie?

 • originálne recepty z Thajska, Srí lanky, Vietnamu, ktoré sme sa učili variť od miestnych, ale i od šéfkuchárov. Tie sme pretvorili na zdravý spôsob.
 • V knihe nájdeš aj recepty z našeho krásneho Slovenska, pretože sme presvedčení, že naša kuchyňa sa dá transformovať aj do zdravej podoby a myslíme, že sa nám to naozaj podarilo
 • Zdravé recepty zo sveta inšpirované našimi cestami, napríklad v Taliansku, Grécku, Malajzii, či na Bali
 • Recepty pre dlhodobo udržateľný zdravý životný štýl bez extrémov, ktorý ťa bude baviť
 • Recepty pre mäsožrútov, ale i pre vegetariánov a vegánov, pretože veríme, že do našeho každodenného stravovania musíme pridať viac vegánskych receptov. Jednoducho v knihe sú recepty pre všetkých.
 • Naše cestovateľské fotky, ktoré sme nafotili počas našich ciest, vďaka ktorým sa premiestniš do novej kultúry a objaviš nepoznané svety
 • Recepty, s ktorými sa už nebudeš nikdy nudiť - objavíš chute, z ktorých ti explodujú chuťové poháriky a zabiješ každodenný stereotyp v kuchyni
 • Väčšinu receptov z ľahko dostupných surovín a TIPY ako niektoré tradičné suroviny jednoducho nahradiť.
 • Pri otvorení knihy sa vydáš s nami na dobrodružnú cestu po juhovýchodnej Ázií
 • Kalorické hodnoty na celý recept i jednu porciu sme vypočítali za teba
 • Kvalitné fotografie ku každému receptu, tak vždy vieš, čo budeš variť a ako to má vyzerať
 • Recepty pre začiatočníkov, vďaka ktorým zvádneš uvariť úžasné exotické jedlá
 • Prehľadné spracovanie receptov

Nevieš, či bude pre teba kniha vhodná?

Zadaj svoj e-mail nižšie a obratom ti pošleme ukážku z knihy

Neposielame spam. Tvoj e-mail je v bezpečí. Sľubujeme :)

Objednaj teraz a ku knihe dostaneš

Platí len do vypredania zásob

Dopravu Zásielkovňou zdarma

Shaker k balíku zdarma

Expresné doručenie

Garancia vrátenia peňazí

Zľavu 40% na druhú kuchárku

Darček k objednávke

Kniha Potulky za zdravou kuchyňou

dočasne vypredané

24,90 €

Kniha Fitness Sladkostí + Potulky za zdravou kuchyňou

dočasne vypredané
-40%

39,90 € Ušetríš 10€

Shaker podľa vlastného výberu k balíku kníh zdarma!