Nadarmo sa nehovorí, že to najkrajšie čo môžeš druhému darovať, je tvoj úsmev. Samozrejme to platí len v prípade, ak k tebe bola zúbková víla zhovievavá :) Asi každý z nás by chcel mať dokonale žiarivý úsmev bez kazov, ktorý by očaril úplne každého.

Počas zdĺhavého internetového bádania po žiarivo-americkom úsmeve sme natrafili na nespočetné množstvo prípravkov sľubujúcich nádherné a rýchle vybielenie zubov. Patris pred pár rokmi vyskúšala ambulantné bielenie, ktoré však nemalo dlhotrvajúce účinky. Ak si už unavený zo skúšania rôznych bieliacich zubných pást, či internetových fígľov a výmyslov, metóda, ktorú sme podstúpili, je určená pravdepodobne pre teba.

Bielenie zubov sme absolvovali v zubnej ambulancii I LOVE DENT (Pozri si ich na FB). Pred samotným bielením je vhodné prejsť dentálnou hygienou. Je totižto zbytočné bieliť zubný kameň :) Následne sa vytvarovali odtlačky zubov, na základe ktorých sa o nejaký ten týždeň/dva vyhotovili silikónové násady určené pre domáce bielenie. Do týchto násad sme vytláčali špeciálny hĺbkovo bieliaci peroxid, ktorý garantuje nie že spokojnosť, ale nadšenosť požadovaného výsledku :o Domáce bielenie prebiehalo dva týždne, vždy cez noc a nebolo potrebné dodržiavať tzv. bielu diétu. Musíme ale priznať, že počas týchto týždňov sme obaja pociťovali vyššiu mieru citlivosti zubov zapríčinenú práve spomínaným peroxidom. Výsledky sa ale začali dostavovať veľmi rýchlo. Už počas prvého týždňa bol rozdiel viditeľný. Po dvoch týždňoch domáceho bielenia nasledovalo ešte ambulantné dobielenie, ktoré trvalo asi hodinku. Proces bielenia nebol náročný ani zložitý a výsledky naozaj stoja za to, však posúďte sami :) Zatiaľ ale nemôžeme povedať ako dlho bielenie vydržalo, keďže sme ho podstúpili len nedávno, avšak za nás päť hviezdičiek z piatich <3

Akékoľvek otázky k bieleniu nám napíšte do komentárov, buď sem, alebo na FB pod video, veľmi radi vám odpovieme :P

Fotografie nie sú vôbec upravené.

Viac sa dozviete na FB https://www.facebook.com/zubarzilina/?fref=ts :)

Naše kuchárky

Potrebuješ inšpiráciu v kuchyni?
Vyber si jednu z naších zdravých kuchárok. V sladkej kuchárke nájdeš 100 FIT receptov na tie najchutnejšie maškrty zatiaľ čo v slanej kuchárke nájdeš zdravé exotické recepty z ciest. Vyber si jednu a zisti viac.

Páčil sa vám náš článok? Tak ho zdieľaj.

Facebook Twitter E-mail