Keď si prezerám spätne staré fotky, ťažko sa mi uvažuje nad tým, ako som to mohla nechať zájsť tak ďaleko. Týmto príspevkom by som chcela poukázať na to, že chudnutie nemusí vždy znamenať len odopieranie a tríznenie. Dokázala som schudnúť takmer 20 kg, no nie vďaka drastickým, nezdravým a krátko-trvácnym diétam. Vedela som, že ak chcem schudnúť s dlhodobým efektom a nechcem sa naďalej trápiť, musím mať kontrolu nad kalóriami, a to aj pri pečení. Som totižto obrovským milovníkom všetkého sladkého, a tak som začala pretvárať známe sladkosti do zdravých a chutných verzií. Takto som neprišla o kontrolu, chuť a ani o dobrý pocit zároveň. Stále viac som experimentovala s potravinami, skúšala nové kombinácie chutí, piekla a testovala...a výsledok? Kniha so 100 zdravými receptami - Naše Zdravé Sladkosti. Táto kniha teda vznikla počas mojej cesty za krajším ja, a práve prostredníctvom nej by som vám chcela uľahčiť tú vašu cestu. Nechápte to tak, že len vďaka knihe sa mi podarilo schudnúť. Ja len chcem, aby vás cesta za vašou vysnívanou postavou bavila tak ako mňa, aby ste to rýchlo nevzdali a chcem poukázať na dôležitosť zmeny životného štýlu, nie len uprednostniť krutú diétu na pár dní či týždňov. Tak isto som si prešla záchvatovým prejedaním a diétami, z ktorých sa mi len veľmi ťažko vracalo späť. A zvrátiť tento nezdravý proces mi netrvalo len týždeň či mesiac, ale roky!

Teraz máte tú možnosť zapracovať na vašich postavách a zdraví, pretože TERAZ je ten pravý čas, ak chcete mať na dovolenke v lete vytúženú postavu. Investujte do seba, do vášho zdravia a samy sa presvedčte, že s touto knihou už nebudete mať chute na nezdravé sladkosti a polotovary z obchodov. Mojim cieľom je inšpirovať vás, aby vám nedochádzali skvelé zdravé recepty a aby ste sa naučili jesť zdravo a vyvážene, pričom môžete mať neustále kontrolu nad prijatými kalóriami. Nerobte tú istú chybu pri chudnutí ako ja..Príjmite realitu, ak ste sa ocitli na váhe s obrovským číslom. To nevadí - stalo sa. Teraz to môžete napraviť :) Keď som to zvládla ja, zvládnete to aj vy :)

PS: Viem, že tá forma "PO" nie je vôbec najlepšia, ale som to proste ja a cítila som sa tak najlepšie.

Naše kuchárky

Potrebuješ inšpiráciu v kuchyni?
Vyber si jednu z naších zdravých kuchárok. V sladkej kuchárke nájdeš 100 FIT receptov na tie najchutnejšie maškrty zatiaľ čo v slanej kuchárke nájdeš zdravé exotické recepty z ciest. Vyber si jednu a zisti viac.

Páčil sa vám náš článok? Tak ho zdieľaj.

Facebook Twitter E-mail