2018 - Je nám jedno kam, ak ideme spolu

Kniha Naše zdravé sladkosti

Objavovať nové kultúry, vychutnávať si exotické jedlá, zažívať nevšedné veci a spoznávať zaujímavých ľudí. Možno to znie ako novoročné predsavzatie či stručný opis filmu Jesť, meditovať a milovať s Juliou Roberts v hlavnej úlohe, ale prečo nie? Ak to tak človek cíti, ak má potrebu v živote ešte zažiť plno dych vyrážajúcich momentov, tak prečo by sa mal báť urobiť kroky do neznáma? Existuje totižto nespočetné množstvo spôsobov ako si užívať život naplno. Svet je taký obrovský a nekončí len za hranicou nášho obzoru.Florida, február 2017

Rozhodli sme sa preto opustiť životné istoty a zmeniť svoje priority. Obaja sme veľmi živelné typy ľudí a každodenný rutinný kolotoč nám už dlhší čas nevyhovoval. Bude to určite ťažká cesta, ale spolu to zaručene zvládneme. Tak ako pri cvičení, tak aj v živote je dôležitá vzájomná opora, motivácia a láska k tomu, čo nás spája. Pre nás táto životná cesta znamená zbaviť sa materiálnych vecí a síce s neistotou, ale bok po boku vykročiť za novými dobrodružstvami . Aj keď by sme mali spať len v krabici z našej knihy a s foťákom v náručí, záleží len na tom, že to budeme prežívať spolu. Život treba predsa žiť a nie len prežívať.Florida, február 2017 Je dôležité, mať pri sebe človeka, ktorý tvoje sny podporuje a nesnaží sa ich zahubiť.

Dúfame, že nás budete na našich cestách (i keď len online) nasledovať a podporovať, aby sme vám mohli na oplátku pravidelne prinášať neskonalé množstvo nevšedných záberov a zážitkov, ktoré s vami budeme s radosťou zdieľať.

Želáme Vám ten najkrajší rok 2018 :)

V Januári máme pre vás ešte pripravené nejaké prekvapenia, ktoré vás určite potešia, tak zostaňte naladení ;-)

Páčil sa? Tak zdieľaj článok na Facebooku :)

Komentáre

Kniha Naše zdravé sladkosti